Saturday, May 15, 2021

برگزاری نمایشگاه هوایی به صورت مجازی

دهمین نمایشگاه بین‌المللی هوافضای ایران (ایران ایرشو) به صورت مجازی و با طراحی کاملا نوین و پیشرفته برای نخستین بار در ایران برگزار خواهد گردید و میزبان علاقمندان به صنعت هوایی و هوانوردی و هوافضایی خواهد بود.

بنا به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دهمین دوره ایران ایرشو به همت ستاد توسعه فناوری ریاست جمهوری، شرکت پارسکیش و شرکت آسمان فنآوران در تاریخ 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه سال 1400 به صورت مجازی برگزار خواهد گردید.

هدف از برپایی این نمایشگاه به نمایش گذاشتن توانمندیهای کشور در زمینه‌های صنایع هوایی، هوانوردی و هوافضایی است تا محفلی برای ارائه این دستاوردها به بازار داخلی و جهانی باشد. در این نمایشگاه واحدهای پژوهشی، تجاری، خدماتی، تولیدی و آموزشی با یکدیگر همکاری نموده تا تجهیزات صنایع هوایی و دستاوردهای این صنعت در اختیار بازدیدکنندگان قرار گیرد.

ایران ایرشو از مهمترین رویدادهای نمایشگاهی کشور محسوب می‌گردد و بازرگانان، متخصصان و صنعتگران مخاطبان اصلی آن هستند. ضمناً یازدهمین نمایشگاه بینالمللی هوایی ایران 2022 Airshow Iran در تاریخ 24 الی 27 آبان ماه سال 1401 با حضور گسترده شرکتها، سازمانها و ارگانهای فعال در عرصه صنایع هوایی، هوانوردی و هوافضایی، شرکتهای دانش‌بنیان و شرکتهای داخلی و خارجی به صورت هیبریدی (حقیقی و مجازی) در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

Leave your comment